قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران

قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران

ساخت وبلاگ

امکانات وب

قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران

برخی از واسطه‌های ملکی از بازگشت یک گروه از سازنده‌ها به بازار فروش مسکن به دنبال مشاهده ریزنوسان افزایشی قیمت مسکن در ماه گذشته خبر داده‌اند.

بررسی فایل‌های موجود نزد واسطه‌ها و آگهی‌های ملکی ثبت شده در موتور‌های جست‌وجوی معتبر ملکی نشان می‌دهد یک گروه از سازنده‌ها برای بازگشت به بازار مسکن و عرضه واحد‌های تکمیل شده خود برای فروش قدری ترغیب شده‌اند.

البته این ترغیب به حدی فراگیر نیست که به فعالان حوزه ساخت و‌ساز در همه محله‌ها تسری پیدا کند، اما مشاهده فایل‌های نوساز و کلیدنخورده جدیدی که ظرف یکی، دو هفته اخیر فایل شده نشان می‌دهد برخی سازنده‌ها درصدد تغییر رفتار هستند و تصمیم گرفته‌اند آپارتمان‌های خود را برای فروش عرضه کنند.

واسطه‌های ملکی می‌گویند این گروه از سازنده‌ها با مشاهده افزایش جزئی قیمت تصور می‌کنند اکنون می‌توانند قیمت‌های خود برای فروش را با افزایش بیشتری نسبت به آخرین سطوح قیمت معامله شده در بازار مسکن اعلام کنند و همین انگیزه‌ای برای بازگشت آن‌ها به بازار مسکن شده است.

به این ترتیب اکنون قیمت آپارتمان‌های نوساز فایل شده در روز‌های اخیر نسبت به قیمت‌های ماه گذشته قدری افزایش دارد، اما هنوز در سطوح قیمتی مدنظر سازنده‌ها معامله‌ای انجام نشده و رغبتی از سمت خریداران برای خرید آپارتمان‌های نوساز آن‌هم با قیمت‌های جدید نیست.

به عبارت دیگر هنوز نسبت به آتیه بازار ملک تردید‌هایی به ویژه از سمت خریداران وجود دارد و آن‌ها دلایل کافی برای جهش دوباره قیمت ملک مشاهده نمی‌کنند؛ در نتیجه تغییر جهت محسوسی در رفتار خرید آن‌ها هنوز در بازار حس نشده است.

قیمت آپارتمان در تهران

Adblock test

کوکا سالار ایران...
ما را در سایت کوکا سالار ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 27 تاريخ : دوشنبه 15 شهريور 1400 ساعت: 13:45

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :